Wielkanocne budowanie
2022 w Myślenicach

Bezpieczeństwo na 1 miejscu!

Jako firma działająca od ponad 4 lat na rynku edukacji oraz rekreacji dla dzieci i młodzieży, jesteśmy znani z odpowiedzialności, czystości i dbałości o szczegóły. Podczas wizyty Państwa dzieci na naszej Sali Zabaw, możecie być pewni że wszystkie standardy oraz wytyczne sanitarne będą przestrzegane.

Wielkanocne Budowanie to „impreza zamknięta” i dzieci nie będą miały kontaktu z innymi gośćmi podczas zabawy. 

Dzieci korzystają z sali zabaw bez maseczek. Wszystkich obowiązuje dezynfekcja rąk przed wejściem na salę oraz przerwą na posiłek.

Na teren sali zabaw zabrania się wejścia osobom z podwyższoną temperaturą, widocznymi objawami chorobowymi lub chorobą zakaźną. Prosimy o zabranie skarpet na przebranie!

Dlaczego aleklocki?

Sala Zabaw AleKlocki to jedyne miejsce gdzie Twoje dziecko nie będzie się nudzić! Klocki LEGO to nieskończona ilość kreatywnej zabawy dla dzieci w każdym wieku. Dzięki temu rodzeństwo nawet w zróżnicowanym wieku może razem się bawićOpieka wykwalifikowanego animatora sprawi, że zabawa będzie ciekawa oraz rozwijająca.

Dla kogo?

Zabawa idealna dla dzieci w wieku 4-15 lat. Warsztaty będą prowadzone przez minimum 2 animatorów, i będą dopasowane do wieku i ilości uczestników. Ze względu na bezpieczeństwo, dzieci pozostaną pod naszą opieką.

Cena

60 zł / osoba / 2 godziny zabawy /

Terminarz

14 Kwietnia 2022

Wielkanocne Budowanie

17.00-19.00

14 Kwietnia 2022

Tematyczna zabawa wielkanocna

Wielkanoc to szczególny czas! Wiele tradycji możmy… zbudowac z klocków LEGO!
Wykonamy pisanki przy pomocy klockowych robotów, zrobimy ozdoby korzystając z druku 3D i wybudujemy wszystkie wielkanocne zwierzaki!

Thanks!

Przewiń do góry