Warsztaty Andrzejkowe 2021 w Myślenicach

Bezpieczeństwo na 1 miejscu!

Jako firma działająca od ponad 3 lat na rynku edukacji oraz rekreacji dla dzieci i młodzieży, jesteśmy znani z odpowiedzialności, czystości i dbałości o szczegóły. Podczas wizyty Państwa dzieci na naszej Sali Zabaw, możecie być pewni że wszystkie standardy oraz wytyczne sanitarne będą przestrzegane.

Klocki LEGO ® na których pracujemy, wykonane są w większości z materiału ABS, który doskonale nadaje się do mycia i dezynfekcji. Zestawy są w całości dezynfekowane (również w środkach na bazie alkoholu).

Warsztaty Dyniowe są „imprezą zamkniętą” i dzieci nie będą miały kontaktu z przypadkowymi gośćmi podczas zabawy. 

Opiekunowie i animatorzy, zobligowani są do zakrywania ust i nosa podczas pobytu. Dzieci mogą korzystać z sali zabaw bez maseczek. Wszystkich obowiązuje dezynfekcja rąk przed wejściem na salę oraz przerwą na posiłek.

Na teren sali zabaw zabrania się wejścia osobom z podwyższoną temperaturą, widocznymi objawami chorobowymi lub chorobą zakaźną. Prosimy o zabranie skarpet na przebranie!

Dlaczego aleklocki?

Sala Zabaw AleKlocki to jedyne miejsce gdzie Twoje dziecko nie będzie się nudzić! Klocki LEGO to nieskończona ilość kreatywnej zabawy dla dzieci w każdym wieku. Dzięki temu rodzeństwo nawet w zróżnicowanym wieku może razem się bawićOpieka wykwalifikowanego animatora sprawi, że zabawa będzie ciekawa oraz rozwijająca.

Dla kogo?

Zabawa idealna dla dzieci w wieku 4-15 lat. Warsztaty będą prowadzone przez minimum 2 animatorów, i będą dopasowane do wieku i ilości uczestników. Ze względu na bezpieczeństwo, zachęcamy pozostawić dzieci pod naszą opieką.

Cena

60 zł / osoba / 2 godziny zabawy

Terminarz

27 Listopada 2021

Pierwsza Grupa

15.30-17.30

27 Listopada 2021

27 Listopada 2021

Druga Grupa

18.00-20.00

27 Listopada 2021

Co będziemy robić?

Thanks!

Przewiń do góry