OFERTA 2020/21

GRUPY ZOORGANIZOWANE

Nieskończona zabawa klockami LEGO!

Grupowe zajęcia dla dzieci i młodzieży

AleKlocki - Edukacyjna sala zabaw w Myślenicach

Jesteśmy największą w Polsce salą zabaw z klockami LEGO! Na sali znajduje się ponad pół tony klocków wszelkiego rodzaju – Piankowych LEGO Soft, dużych LEGO Quatro, idealnych dla maluchów LEGO Duplo, przeznaczonych dla najmłodszych LEGO Primo, skomplikowanych LEGO Technic i tych najbardziej znanych SYSTEMowych! Do wyboru mamy ponad 250 zestawów z różnych serii  – z ogromnym przekrojem wiekowym, tematycznym i stopnia zaawansowania! Posiadamy zestawy zdalnie sterowane, wykorzystujące czujniki, czytniki i technologię AR. U nas zabawa trwa w nieskończoność!

Posiadamy zestawy LEGO Education dedykowane do nauki! Jesteśmy w stanie z naszym sprzętem przyjechać do Twojej placówki i tam przeprowadzić zajęcia dla dzieci (od 3 lat), młodzieży (do 16 lat), dorosłych a nawet seniorów (do 99 lat 😉 )

Bezpieczeństwo / COVID-19

Jako firma działająca od ponad 3 lat na rynku edukacji oraz rekreacji dla dzieci i młodzieży, jesteśmy znani z odpowiedzialności, czystości i dbałości o szczegóły. Podczas wizyty Państwa podopiecznych na naszej Sali Zabaw (lub przyjazdu na teren placówki), możecie być pewni że wszystkie standardy oraz wytyczne sanitarne będą przestrzegane.

Klocki LEGO ® na których pracujemy, wykonane są w większości z materiału ABS, który doskonale nadaje się do mycia i dezynfekcji. Zestawy do robotyki każdorazowo po zajęciach są w całości dezynfekowane (również w środkach na bazie alkoholu).

Wejście odbywa się “na wyłączność”, a dzieci z Państwa placówki nie mają kontaktu z innymi gośćmi sali zabaw. 

Opiekunowie i animatorzy, zobligowani są do zakrywania ust i nosa podczas pobytu. Dzieci mogą korzystać z sali zabaw bez maseczek. Wszystkich obowiązuje dezynfekcja rąk przed wejściem na salę oraz przerwą na posiłek.

Na teren sali zabaw zabrania się wejścia osobom z podwyższoną temperaturą, widocznymi objawami chorobowymi lub chorobą zakaźną.

Zapraszamy na salę zabaw...!

Grupowe wejście na salę zabaw

DLA KOGO: Dzieci od pierwszego roku życia
CZAS TRWANIA: 120 min zabawy z animacją
CENA: 35 zł/osoba

Sala Zabaw AleKlocki to ponad 150 m2 wypełnionych klockami LEGO®! Jest to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie dzieci mogą puścić wodzę fantazji, uwolnić wyobraźnię i kreatywnie się bawić! W przerwie pyszny, świeżo prażony na miejscu popcorn i woda!

 

Podstawy robotyki i programowania

DLA KOGO: Dzieci od 5 lat
CZAS TRWANIA: 120 min (w tym 60 min robotyki) 
CENA: 35 zł/osoba

Chcemy rozbudzić zaangażowanie i entuzjazm do nauki! Poza wiedzą z zakresu matematyki, fizyki, informatyki, biologii i chemii dzieci uczą się pracy w grupie, współpracy, wyrażania i formułowania swoich wypowiedzi. Duży nacisk kładziemy na PEWNOŚĆ SIEBIE która jest niezbędna w prawidłowym kształtowaniu osobowości! Dzieci pracują parami w niedużych grupach, a każda para posiada własny zestaw klocków i niezbędne sprzęty do swojej dyspozycji.  W przerwie pyszny, świeżo prażony na miejscu popcorn i woda!

Przykładowe modele do zbudowania

Przyjedziemy do placówki...!

Podstawy robotyki i programowania

DLA KOGO: Dzieci od 5 lat
CZAS TRWANIA: 60-90 min 
CENA: 30 zł/60 min/osoba | 35 zł/90 min/ osoba

Chcemy rozbudzić zaangażowanie i entuzjazm do nauki! Poza wiedzą z zakresu matematyki, fizyki, informatyki, biologii i chemii dzieci uczą się pracy w grupie, współpracy, wyrażania i formułowania swoich wypowiedzi. Duży nacisk kładziemy na PEWNOŚĆ SIEBIE która jest niezbędna w prawidłowym kształtowaniu osobowości! Dzieci pracują parami w niedużych grupach, a każda para posiada własny zestaw klocków i niezbędne sprzęty do swojej dyspozycji.  W przerwie pyszny, świeżo prażony na miejscu popcorn i woda!

Przykładowe modele do zbudowania

AleKREATYWNIE

DLA KOGO: Dzieci w wieku od 4 lat
CZAS TRWANIA: 60 minut
CENA: 35 zł/osoba

Zajęcia wspierające rozwój dziecka. Mają na celu pobudzić kreatywne myślenie, nieszablonowe podejście i chęć do rozwiązywania problemów. Mają dodać dziecku pewność siebie! Budujemy na tysiącach klocków LEGO® System!

AleOdkrywcy LEGO® Education

DLA KOGO: Dzieci od 3 lat
CZAS TRWANIA: 60 min 
CENA: 35 zł/osoba

Zajęcia oparte o program nauczania LEGO® Education, mające na celu wprowadzić dzieci w świat matematyki, kodowania, czytania i maszyn. Zestawy klocków, karty inspiracji, aktywności – wszystko przygotowane tak, by optymalnie wspomagać naturalne zainteresowania małych odkrywców.

Dlaczego aleklocki
to najlepszy wybór?

Bezpieczeństwo

Dbamy o wszystkie wytyczne sanitarne, dezynfekujemy klocki i przestrzegamy zalecenia.

Pomoce naukowe

Do każdych zajęć przygotowane są zeszyty ćwiczeń, dzięki którym dziecko bardziej zaangażuje się w prace i lepiej zapamięta temat!

Nauka przez zabawę

Twoje dziecko świetnie się bawi, i nawet nie wie kiedy się uczy. Dzięki temu ciągle jest zmotywowane i uśmiechnięte!

Unikalne instrukcje

Nasze interaktywne instrukcje są dostosowane do wieku uczestników, odpowiadając potrzebom uczestników.

Podstawa programowa

Istnieje możliwość skorelowania przyjazdu/zajęć z podstawą programową - wczesnoszkolną i szkolną!

Opieka

Na sali prowadzona jest animacja dla dzieci! Pomagamy i wspólnie uczestniczymy w zabawie

Czego nauczy się twoje dziecko?

Tworzymy programy w języku graficznym i poznajemy czym jest algorytm, pętla programowa, stałe i zmienne, wielowątkowość, czy testowanie i optymalizacja programów.

Zadania wymagają obliczeń, badania odległości i różnego rodzaju zmiennych. Dzieci na bierząco wykorzystują zdobytą wiedze i uczą się w praktyce!

Fizyka nas otacza! Na naszgo robota wpływ mają również najważniejsze siły i zmienne – nie tylko kod programu.

Sięgamy gwiazd! I to dosłownie. Nasze zjęcia mocno skupione są na tematycze kosmiczej – i wiedzy astronomicznej.

Dzięki elestyczność programów, efekt może być ten sam przy różym kodzie. A rakieta kosmiczna z klocków LEGO… za kazdym razem moze być inna! Co sprzyja wyrażaniu siebie!

Razem rozwiązujemy problem i dochdzimy do celu.

Sala zabaw aleklocki myślenice

Masz pytania?

Tak! Zestawy do zajęć są za każdym razem starannie myte i dezynfekowane. Osoby prowadzące mają zasłonięte usta i nos. Podczas zajęć nie ma kontaktu z osobami z poza danej placówki.

Zdecydowanie tak! Budowanie z klocków to naturalna umiejętność wszystkich dzieci. Nasze interaktywne instrykcje poprowadzą Twoje dziecko krok po kroku podczas składania i programowania! Osoba prowadząca pomoże, nakieruje i podpowie w każdej chwili! Twoje dziecko nie będzie samo.

Opiekunowie i osoby dorosłe muszą zakrywać usta i nos podczas pobytu na sali zabaw. Wejście na salę jest możliwe jedynie w PRZEBRANYCH NA MIEJSCU skarpetkach – Prosimy o zabranie ze sobą!

Thanks!

Przewiń do góry