grupowe zajęcia dla dzieci i młodzieży

Na naszą Salę Zabaw ALEKLOCKI zapraszamy dzieci w wieku 1,5 do 16 lat!

Zajęcia mogą się odbyć w grupach do 55 osób. W tym czasie zapewniamy opiekę animatorów nad dziećmi oraz organizację zabaw.

Po zabawie zapraszamy na świeżo prażony popcorn i coś do picia 😉

Dlaczego My?

Pracujemy na klockach LEGO®, bo to produkt najwyższej jakość z nieograniczonymi możliwościami! Do tego bardzo lubiany, dobrze kojarzony i znany przez wszystkie dzieci. Doskonale rozwijają wyobraźnie, koordynację ruchową i wzrokową, ćwiczą koncentrację i cierpliwość.

Zestawy LEGO® EDUCATION zostały tak przygotowane, by nauczyć dzieci myśleć “inaczej” i używać wiedzy kompleksowo. Pokazują świat nowych technologii, fizyki, matematyki i przyrody  – jednocześnie wspomagając kompetencje miękkie, takie jak praca w grupie, asertywność, umiejętność wypowiadania się czy zażądanie własnym czasem.

Zabawa jest nauką, nauka jest zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki!

Posiadamy wykwalifikowany personel (wykształcenie pedagogiczne, kursy animatorski i LEGO® EDUCATION) dla którego klocki LEGO® to pasja, a praca z dziećmi to przyjemność! W połączeniu z odpowiednio przystosowaną salą, nowoczesnym sprzętem i… ponad połową tony klocków LEGO® (!), nikt nie zrobi tego lepiej!

ZABAWA NA SALI ZABAW Z OPIEKĄ ANIMATORA

PLN 20 / osoba
 • 2 godziny zabawy pod okiem animatorów.
 • Opcjonalnie, animacja tematyczna.
 • Świeżo prażony popcorn i woda.

Podczas zabawy, dzieci mają możliwość swobodnego budowania z prawie pół tony klocków LEGO® DUPLO, SYSTEM oraz SOFT(duże piankowe klocki) dostępnych na sali. Mogą tworzyć swoje konstrukcje, budować na ścianie, kompletować figurki, bawić się elektrycznymi pociągami i zdalnie sterowanymi samochodami. Zbudowane samochody i samoloty można przetestować na naszej zjeżdżalni, a DUPLO Shaker nauczy stabilniej łączyć ze sobą klocki! Do dyspozycji mamy również ponad 100 oryginalnych zestawów do składania i zabawy oraz kilkadziesiąt wzorów mozaik naszego autorstwa!

ROBOTYKA Z LEGO® EDUCATION

PLN 30 / osoba
 • 1,5 godziny robotyki lub LEGO® EDUCATION, pod opieką animatora.
 • Świeżo prażony popcorn i woda.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach 10-14 osobowych na wybrany temat.

PRZYKŁADOWE TEMATY:

 1. Robotyka
 2. Kawiarenka
 3. Maszyny budowlane
 4. Bajki i baśnie
 5. Maszyny proste
 6. Farma
 7. Dzikie zwierzęta
 8. Przekładnie i koła zębate
 9. I inne…

CYKL ZAJĘĆ Z ROBOTYKI I LEGO® EDUCATION

PLN 250 / osoba
 • 1,5 godziny robotyki lub LEGO® EDUCATION, pod opieką animatora.
 • Dyplom uczestnictwa w zajęciach.
 • Świeżo prażony popcorn i woda.

Dzięki zestawom LEGO ® EDUCATION dzieci poznają świat nauki, fizyki, matematyki i przyrody podczas świetnej zabawy klockami LEGO®. Ćwiczenia wspomagają rozwój mowy, wyrażania swoich uczuć i asertywności. Uczą pracy w grupie, wspólnego rozwiązywania problemów oraz kształtują świadomość społeczną.

Proponujemy cykl 10 zajęć, na których wprowadzimy dzieci w podstawy robotyki, a także zachęcimy do poznawania świata i zadawania pytań – używając klocków LEGO®.

Zajęcia odbywają się w dwóch grupach 10-14 osobowych, na zmianę, robotyka z LEGO® EDUCATION.

Zapisz się już dzisiaj!

Telefonicznie: 690 222 232 lub osobiście w Sali Zabaw ALEKLOCKI!

Thanks!

Przewiń do góry