FERIE 2020 Z KLOCKAMI LEGO® 
W MYŚLENICACH

WARSZTATY TEMATYCZNE czy opieka nad dzieckiem w dowolnym czasie?

Super zabawa w Myślenicach!

Ferie w Myślenicach mogą być ciekawe? Dlaczego nie?!  Zapraszamy do Edukacyjnej Sali Zabaw AleKlocki, gdzie nie straszny nam śnieg, mróz, deszcz i nuda! 

Klocki LEGO® to zabawa, ale nie tylko! To także odkrywanie, dzielenie się swoimi pomysłami, realizacja fantazji, nauka że nie ma rzeczy niemożliwych i gwarancja wspaniale spędzonych ferii dla Twojego dziecka!

Zapraszamy na warsztaty tematyczne w Sali Zabaw AleKlocki! To tutaj, pod opieką animatora, Twoje dziecko zagłębi się w niesamowity świat swojej wyobraźni! 

W cenie także drugie śniadanie, popcorn, owoce, pamiątkowy dyplom i fotorelacja.

Dlaczego aleklocki?

Sala Zabaw AleKlocki to jedyne miejsce gdzie Twoje dziecko nie będzie się nudzić! Klocki LEGO to nieskończona ilość kreatywnej zabawy dla dzieci w każdym wieku. Dzięki temu rodzeństwo nawet w zróżnicowanym wieku może razem się bawić.

Opieka wykwalifikowanego animatora sprawi, że zabawa będzie ciekawa oraz rozwijająca. Poprzez zabawę dziecko pozna zagadnienia z różnych dziedzin i będzie miało możliwość pracy z rówieśnikami w grupie! 

W ofercie na ferie 2020 – 4 turnusy (w styczniu i lutym), zarówno na warsztaty tematyczne jak i zajęcia z robotyki.

Ferie z klockami LEGO w Myślenicach

Dla kogo?

Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych (w tym samym czasie) 4-6 i 7-14 lat. Idealne rozwiązanie dla rodzeństwa!

Tematy będą dostosowane do ilości dzieci oraz ich zainteresowań. Są odpowiednie zarówno dla chłopców jak i dziewczynek!

Nad zabawą czuwa wykwalifikowany animator.

Przykładowy plan zajęć

 • 10.00 Wprowadzenie do tematu - krótka prezentacja
 • 10.15 Tematyczne wspólne budowanie
 • 11.00 Przerwa na energetyczny posiłek
 • 11.15 Zabawa ruchowa
 • 11.45 Zabawa własna
 • 12.15 Przerwa na popcorn
 • 12.30 Kończenie prac i budowy
 • 12.55 Prezentacja prac rodzicom

Terminarz

27-31 Stycznia 2020

I Turnus

10.00 – 13.00, dla dzieci w wieku 4-15 lat

13.30 – 15.30, Robotyka dla dzieci w wieku 7+ lat

27-31 Stycznia 2020

3-7 Lutego 2020

II Turnus

10.00 – 13.00, dla dzieci w wieku 4-15 lat

13.30 – 15.30, Robotyka dla dzieci w wieku 7+ lat

3-7 Lutego 2020

Możliwość przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odbioru później!

Cennik

Turnus

Poniedziałek - piątek

PLN 350
5 dni
 • 5 dni wspaniałej zabawy!
 • Opieka animatora podczas zajęć
 • Drugie śniadanie i picie w cenie
 • Pamiątkowy dyplom
 • Fotorelacja
10% zniżki dla rodzeństwa!

Już dziś zapisz swoje dziecko!

Ilość miejsc ograniczona!

Cena za 2 dowolne turnusy - 630! (np. Warsztaty i Robotyka - 10-15.30)

Rabat 10% dla rodzeństwa i przy zapisie na 2 turnusy!

Tematyka zajęć

Przykładowe tematy? 

Magiczny świat Harrego Pottera! – zbudujemy różdżkę, nauczymy się zaklęć 😉 Mały quiz pomoże dopasować nas do odpowiedniego domu… jeśli Slytherin to wybudujemy węża i nauczymy się jego mowy! A na koniec mały mecz klockowego quiditcha! Przy okazji poznamy tajniki sztuczek magicznych i nauczymy się prostych tricków.

Park Jurajski czyli Dinozaury!  Kto jest najbliżej spokrewniony z groźnym T-rexem? Jaki dinozaur był największy? I dlaczego planeta ziemia to tak naprawdę planeta dinozaurów? Na te pytania odpowiemy, ale najpierw zbudujemy wspólnie Park Jurajski, zatańczymy taniec dinozaurów i stworzymy dinozaura naszych rozmiarów!

Ninjago – Wężowce, Garmadon i spółka kontra Mistrz Woo, Lloyd, Nya, Cole i Kai! W tle trochę informacji o Japonii, Samurajach, Ninja i Ronianch. Złapiemy smoki (ale najpierw zbudujemy!), zrobimy turniej Spinnjitzu i nauczymy się liczyć po japońsku!

Gwiezdne Wojny – Buduj albo nie buduj, nie ma próbowania! 🙂 Nauczymy jak korzystać z mocy (Robotyka WeDo będzie w tym baaaardzo pomocna), skonstruujemy miecz świetlny i zbudujemy gwiazdę śmierci. Przy okazji, porozmawiamy i lotach kosmicznych, a Twoje dziecko dowie się jak w rzeczywistości, wyglądały by kosmiczne starcia. Niech moc będzie z Wami! 

Wszystko jest czadowe! – Emmet i spółka w akcji! Dlaczego warto budować bez instrukcji oraz jak łączyć ze sobą wszystkie rodzaje klocków? Pokażemy jak zostać architektem i dlaczego nie warto drażnić Kicierożka! A w przerwie… taniec „Everything is awensome”.

Minecraft – Świat gry… w klockach LEGO! I tu naprawdę ogranicza cię tylko własna wyobraźnia! Stworzymy własny świat aż po… kres 🙂 Zaprojektujemy własnego Skina i nauczymy się budować własne figurki. Powiemy dlaczego warto grać w gry, ale nie za długo!

Friends – Czyli coś specjalnie dla dziewczyn! Wokół Heart Lake City powstaje właśnie resort więc musimy go zbudować! Starą remizę przerobimy na dom przyjaźni a obok postawimy domek na drzewie! A może by się wybrać kamperem na wycieczkę? Czemu nie! Na koniec, zrobimy prawdziwą biżuterię z klocków LEGO!

A to nie wszystko! Wojna bez granic – czy wyobraźnia bez granic? Batman? Kraina Lodu? Zaczarowany świat Elfów i wiele, wiele więcej!

 

A dla najmłodszych

Dookoła świata – Poznamy kontynenty, kraje i kulturę z całego świata! Nauczymy się witać w różnych językach, i zbudujemy różne flagi 🙂 A może nawet cały świat!

Dzikie zwierzęta – Tygrysy, lwy i goryle Nam nie straszne! Przy okazji poznamy gatunki chronione i nauczmy się dbać o środowisko. Będziemy zgadywać odgłosy zwierząt, i je naśladować. 

Pyszności – Warzywa, owoce, słodkości i pizza, którą sami zbudujemy. Zrobimy sobie restauracji, nauczymy się chodzić z tacką i poznamy smaki 🙂 

Wielka budowa – Czyli dźwigi, betoniarki i wywrotki! Dowiemy się po co kask na budowie, i dlaczego kamizelki są pomarańczowe. No i zbudujemy wierzę do samego sufitu!

Bajki i baśnie – raz, dwa, trzy… Baba Jaga patrzy! Ale najpierw zbudujemy chatkę i zamek z klocków, zrobimy dekorację na bal kopciuszka, i zaśpiewamy mam tę moc! Każdy z nas wymyśli też własną historię – nie koniecznie długą i szczęśliwą.

Jeszcze miasto, pociągi, wyścigi samochodowe, Myszka Miki i co tylko będziemy chcieli zbudować!

Robotyka?

Tak, jak najbardziej! Podczas zajęć będzie możliwość pracy z zestawami WeDo, Mindstorms i Boost. Więc zbudujemy maszynę kroczącą z gwiezdnych wojen, niebieskiego smoka Cola, paszczę dinozaura albo skrzynkę otwieraną zaklęciem! Lub cokolwiek innego, co twoje dziecko wymyśli!

Opieka nad dzieckiem

Oferujemy możliwość pozostawienia dziecka pod naszą opieką. Bez rezerwacji, w dowolnym czasie (w godzinach otwarcia Sali Zabaw), i na jaki czas potrzebujesz!

Thanks!

Przewiń do góry